Sporna situacija

Tudor poludio na suce: "Ovo je najveća greška u nogometu otkad je uveden VAR"

Marseille je kod kuće odigrao s Monacom 1:1 i propustio priliku približiti se vodećem dvojcu. Igor Tudor bio je ljutit poslije utakmice.

Igor Tudor (Foto: Afp)

Subotnji program francuske Ligue 1 ponudio je samo dvije utakmice, a obje su završile istim rezultatom, 1:1.

Drugoplasirani Lens u gostima kod Troyesa osvojio je samo bod, što je Marseilleu, koji vodi naš Igor Tudor, ponudilo priliku da se pobjedom u večernjem terminu u domaćoj utakmici protiv Monaca izjednači s Lensom na ljestvici.

Utakmica nije dobro počela za Tudorove trupe, njihov Jordan Veretout u 17. minuti postigao je autogol i Monaco je na poluvremenu imao vodstvo. Početkom drugog dijela, u 47. minuti, Alexis Sanchez je izjednačio i Marseille je nastavio pritiskati i tražiti preokret.

U 73. minuti dogodila se sporna situacija zbog koje je poludio Tudor, ali i Marseilleov predsjednik Pablo Longoria. Monacov Guillermo Maripan srušio je Seada Kolašinca u kaznenom prostoru, ali suci se nisu oglasili.

"Ovo je penal i crveni karton. Za mene je ovo najveća greška u nogometu otkad je uveden VAR. Neobjašnjivo", grmio je Tudor.