Ništa od transfera

Tresla se brda, rodio se miš: Cristiano Ronaldo opet zaigrao u dresu Manchester Uniteda

Cristiano Ronaldo ponovno se našao u sastavu Manchester Uniteda.

Cristiano Ronaldo (Foto: Afp)

U prijateljskom susretu igranom na Old Traffordu, Manchester United je odigrao 1:1 protiv Rayo Vallecana, a za "Crvene vragove" je nastupio i Cristiano Ronaldo.

Prvi put ove sezone u startnoj postavi Uniteda našao se i slavni Portugalac za kojeg se nagađa kako želi napustiti klub.

CR7 je zbog obiteljskih razloga propustio Unitedove pripreme u Aziji i Australiji, a momčadi se pridružio prije pet dana. Posljednji put za Crvene vragove je nastupio prije 85 dana.

Bill Russell Preminuo jedan od najboljih košarkaša u povijesti: Najtrofejniji u povijesti NBA lige divider

Kako je United u subotu igrao protiv Atletico Madrida, danas su zaigrali mladi igrači, kao i oni koji su tijekom priprema igrali malo. Ronado je bio u početnom sastavu i na terenu je proveo prvo poluvrijeme.

Umjesto njega u nastavku susreta je ušao Amad Diallo kojem su trebale samo dvije minute kako bi se upisao među strijelce.

gol expired Osijek nakon šokantnog ispadanja iz Europe kiksao u HNL-u: Nisu zabili ni Slaven Belupu divider

Gosti su mogli izjednačiti gotovo odmah, kada je bivši Unitedov igrač Radamel Falcao pogodio gredu.

U 57. minuti, španjolska je momčad stigla do zasluženog izjednačenja, a strijelac je bio Alvaro Garcija.

Manchester United otvara sezonu 7. kolovoza protiv Brighton & Hove Albiona.