Dinamo nastavlja užurbano raditi u ljetnom mercatu, u utorak su predstavili čak trojicu pojačanja, a još se očekuje dolazak novog napadača i desnog beka.
Tri vijesti o kojima se priča
Na poziciji desnog beka ostali su tek na Pierre-Gabrielu, ugovori su istekli Ristovskom i Moharramiju, tako da im je prijeko potrebno pojačanje. Odabir je pao na Morisu Valinčiću, koji je odradio odličnu sezonu u Istri 1961, ali to neće biti baš lak posao.
Istra je već odbila dvije ponude iz Maksimira, Zvonimir Boban i društvo morat će dublje zagrabiti u džep, a konkurencija je sve jača i bogatija iz dana u dana.
Nedavno samo pisali da je španjolski Cadiz ponudio dva milijuna eura u bonusima, bez fiksne odštete, što je Istra odbila, a sad insajder Lorenzo Lepore otkriva da još jedan klub prati Valinčića.
Četverostruki njemački prvak želi Valinčića
U ovom slučaju riječ je o puno većem klubu koji je između ostalog četiri puta osvajao naslov prvaka i vrijedi gotovo 130 milijuna eura na Transfermarktu, Werderu Bremenu.
Dinamo je zasad jedini klub koji je poslao konkretnu ponudu za Valinčića, posljednja je iznosila milijun eura plus postotak od idućeg transfera, no Istra ima puno veće apetite – traži dva milijuna eura i ne žuri joj se. Već su osigurali zamjenu za Valinčića, to je Filip Taraba, koji je stigao za 300 tisuća eura iz Širokog Brijega.
Ako Modri žele dovesti Valinčića, morat će pojačati ponudu i zaključiti pregovore prije nego što se uključe oni bogatiji...
Understand that #WerderBremen are also showing interest in Moris #Valincic.
— Lorenzo Lepore (@lorenzooleporee) June 17, 2025
At the moment, #DinamoZagreb remain the only club to have made a concrete approach, but they are still far from meeting #Istra's valuation@BalkansSports_ https://t.co/2xnYBz1nLr pic.twitter.com/SiSAqLTvJb
Hajduk prodaje kapetana juniora koji su igrali finale Lige prvaka: Ovo su detalji transfera
Dinamo dovodi novi biser hrvatskog nogometa: Odbio Atalantu i Slaviju, želi samo u Zagreb
Nevjerojatan transfer igrača koji je lutao po Hrvatskoj, plaćen je šest milijuna eura!