sve teža situacija za slavena

Tottenham u završnici utakmice nanio Biliću i WBA novi poraz, Mourinho ponovno na tronu Premierlige

Nogometaši Tottenhama slavili su kod WBA Slavena Bilića u sklopu 8. kola engleske Premierlige.

U sklopu 8. kola engleske Premierlige nogometaši Tottenhama slavili su kod WBA Slavena Bilića s minimalnih 1:0. Pogodak je pao u samoj završnici utakmice, a strijelac je bio Harry Kane.

WBA je odlično stajao u prvom poluvremenu imao više prilika od suparnika, no u nastavku se sve okrenulo na drugu stranu i Tottenham je bio taj koji je konstantno prijetio.

gol expired Lazio "ukrao" bod Juventusu u sudačkoj nadoknadi, ozlijedio se Cristiano Ronaldo divider

Bilićeva obrana u konačnici je kapitulirala u 88. minuti nakon što je Doherty nabacio loptu, a Kane itrčao ispred svog čuvara i zabio preko nepotrebno istrčalog vratara za pobjedu.

Ovom pobjedom Tottenham je barem privremeno zasjeo na vrh premierligaške ljestvice. Priliku prestići ga imaju Leicester i Liverpool, koji svoje susrete igraju kasnije protiv Wolvesa, odnosno Manchester Cityja.

Momčad Slavena Bilića doživjela je i peti poraz u ovoj sezoni te ostala s tri boda na 18. poziciji.