Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Stižu na jug Maksimira

Torcida uoči Superkupa poslala žestoku poruku: "Srušimo najveće zlo i donesimo kući trofej!"

Dinamo i Hajduk ove subote se sastaju na Maksimiru u bitci za Superkup.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Uoči utakmice Superkupa između Dinama i Hajduka oglasila se Torcida.

Tri vijesti o kojima se priča divider Usik nokautira Duboisa PO KRATKOM POSTUPKU VIDEO Pogledajte bombu u bradu kojom je Usik ugasio Duboisa Dimitrios Skoumpakis Jednosmjerna ulica Nestvaran rezultat u prvom četvrtfinalu Svjetskog prvenstva: Italija doživjela debakl! Oleksandr Usik Promotori imaju plan Usik nakon pobjede naveo tri boksača koje vidi kao iduće suparnike, ali čini se da ništa od toga

Hajdukova navijačka skupina na svom je Facebooku objavila proglas. Pozivaju sve navijače koji dolaze bodriti Majstora s mora da dođu u bijeloj boji i ponesu šalove.

Podsjećamo, Hajduk je dobio 3000 ulaznica za južnu tribinu maksimirskog stadiona. Očekuje se da će sve biti rasprodane.

Proglas Torcide prenosimo u cijelosti:

"Pred početkom smo nove sezone koju otvaramo utakmicom Superkupa i gostovanjem kod najomraženijeg rivala.

I zato, svi pripadnici Torcide i ostali navijači Hajduka koji idu na utakmicu - uvedimo Hajduk uraganski u početak sezone, srušimo najveće zlo i donesimo kući trofej koji ce biti podstreh i snažan impuls u gaženju svega ispred sebe u sezoni koja je pred nama!

Neka najveće ruglo od stadiona i simbol kriminala izgori u našem navijačkom ludilu!

Svi znamo oko koje boje nam se vrte životi, koje nam je boje krv i koja boja predstavlja naš identitet i zato preplavimo tribine bilom bojom i ispunimo ih šalovima", poručili su torcidaši.

 

Nastavi čitati
divider