Uzeli bod u Beogradu

Švicarce nije impresionirala atmosfera na Marakani: "Navijači u Izraelu bili su glasniji"

Švicarci su u završnici susreta ostali bez pobjede.

Crvena zvezda - Young Boys (Foto: Afp)

Crvena zvezda i Young Boys podijelili su bodove (2:2) u susretu 2. kola Lige prvaka na beogradskoj Marakani.

Poveli su domaćini preko bivšeg HNL napadača Cherifa Ndiayea, a u drugom poluvremenu uslijedio je potpuni preokret. Švicarci su zabili preko Ugrinića i Ittena, sve do 88. minute imali su tri boda u džepu, no Zvezda se vratila nakon velike pogreške i Bukari je zabio za konačnih 2:2.

To je razočaralo Švicarce, koji nisu bili naročito impresionirani atmosferom na Marakani:

Joško Gvardiol FOTO Bivši klub priredio iznenađenje za Gvardiola: Procurila fotografija iz tunela divider

"Još koja riječ o zagrijavanju pred utakmicu. Nisu bili zastrašujući ni zvižduci Delija, okorjelih navijača Crvene zvezde, kada su igrači 45 minuta pred početak susreta izašli na zagrijavanje kroz takozvani tunel pakla. Navijači Maccabija u Haifi bili su zasigurno glasniji", piše švicarski list Blick nakon susreta u Beogradu.

Za plasman u grupnu fazu Lige prvaka švicarska je momčad igrala dvomeč protiv Maccabi Haife, na domaćem su terenu slavili s 3:0, dok je duel u Izraelu završio rezultatom 0:0.

U drugom susretu skupine G Manchester City slavio je kod RB Leipziga (3:1), a Joško Gvardiol dobio je priznanje nakon susreta od bivšeg kluba.