Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Prekršaj za zatvor

Stravičan start koji je umalo završio tučnjavom: Pitanje je hoće li više ikad zaigrati nogomet

U utakmici 21. kola bolivijskog prvenstva došlo je do užasnog starta koji je rezultirao dvostrukim prijelomom noge.

Pogibeljan start u Boliviji (Screenshot Twitter)

Teška ozljeda obilježila je utakmicu 21. kola bolivijskog prvenstva između Royal Parija i Bloominga.

Igrač Parija Katuary Urapuca neoprezno je i sasvim nepotrebno startao na protivničkog igrača u 78. minuti utakmice i moguće je da mu je završio karijeru. Urapuca je odmah dobio crveni karton, a nakon što su gostujući nogometaši vidjeli težinu ozljede njihova suigrača Matea Zocha, došlo je do naguravanja koje srećom nije eskaliralo u tučnjavu.

Nesretni Zoch pretrpio je dvostruki prijelom noge i nakon ovakve ozljede slijede mjeseci oporavka i pitanje je hoće li više ikad zaigrati nogomet.

 

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍