neobična proslava

Srušili Milan pa iznenadili proslavom gola: Skinuo je suigraču hlačice i udarao ga po stražnjici

Proslava koja se širi društvenim mrežama.

Novak u prvoj talijanskoj nogometnoj ligi Spezia u susretu je 22. kola na svom terenu svladala vodeći Milan sa 2:0 (0:0).

Spezia je u potpunosti nadigrala renomiranijeg suparnika te do zaslužene pobjede stigla golovima Maggiorea (56) i Bastonija (67), a oba puta asistent je bio Estevez.

Argentinac se u 56. minuti "prošetao" kroz obranu Milana i potom ostavio loptu Maggioreu koji je s pet metara pogodio nebranjenu mrežu. Nakon gola viđena je stvarno neobična proslava gola. Riccardo Saponara je legao na Maggiorea, skinuo mu hlačice i udarao ga po stražnjici.

Nešto kasnije Estevez je izveo slobodni udarac sa samog ruba kaznenog prostora s lijeve strane, dodao Bastoniju koji je snažnim udarcem svladao Donnarummu.

Martin Erlić odigrao je cijeli susret za Speziju koja je ovom pobjedom skočila na 14. mjesto sa 24 boda, koliko imaju i 12. Udinese, 13. Bologna i 15. Benevento. Mandžukić je kod Milana ušao u 64. minuti, a Ante Rebić nije igrao zbog ozljede.