blagi kiks

Španjolska ostala bez pobjede u sudačkoj nadoknadi, Italija osigurala Euro

Španjolci su ostali bez pobjede, ali i dalje uvjerljivo vode u svojoj kvalifikacijskoj skupini.

Norveška - Španjolska (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U sedmom kolu skupine F Španjolska je na gostovanju odigrala 1:1 protiv Norveške.

Furija je vodila 1:0 golom Saula Nigueza (47. minuta) sve do sudačke nadoknade, kada je Joshua King donio bod Norveškoj.

Španjolska slavi pogodak (Foto: AFP) Španjolci ispisali povijest: Prvi put u 99 godina i 699 utakmica izveli ovakav sastav divider

Unatoč kiksu, Španjolska i dalje uvjerljivo vodi u skupini s 19 bodova, pet više od Švedske i šest više od Rumunjske.

Švedska je na Malti slavila s 4:0, dok je Rumunjska lomila Farske Otoke sve do 74. minute kada je George Puscas zabio za vodstvo. Do kraja je bilo 3:0 za Rumunje.

gol expired Hrgović dobio što je tražio: Bori se protiv dvostrukog izazivača i to na uzvratu Joshua - Ruiz divider

U skupini J Italija je zadržala maksimalan učinak pobjedom 2:0 protiv Grčke. Talijani su tom pobjedom matematički osigurali nastup na Euru. Za 21. bod u sedam utakmica zabili su Jorginho i Federico Bernaderschi.

Zlatko Dalić (Foto: GOL.hr) Dalić za Novu TV otkrio koje će pozicije osvježiti za ogled protiv Walesa: "Ne smije nam se ponoviti pogreška" divider

BiH je u ranijem terminu zakomplicirala skupinu pobjedom 4:1 protiv Finske.