realov dragulj zapečatio pobjedu

Budimir inicijator gola za pobjedu, Mallorca sada ima realne šanse da se spasi

Mallorca Ante Budimira pobjedom je povećala šanse za ostanak u prvoligaškom društvu.

Nogometaši Mallorce su na svom stadionu svladali Levante sa 2:0 u dvoboju 35. kola španjolskog prvenstva i tako još uvijek zadržali izglede za opstanak u prvoligaškom društvu.

Cucho je u 40. minuti postigao vodeći pogodak glavom, a Kubo je u 84. minuti potvrdio pobjedu Mallorce.

gol expired Stručni komentator Nove TV i bivši borac najavio spektakularne borbe za titulu UFC prvaka divider

Hrvatski napadač Ante Budimir bio je u početnoj postavi i igrao do 90. minute, a bio je i inicijator akcije za pobjednički pogodak, kad je dodavanjem petom oslobodio prostor suigračima.

U drugom dvoboju Eibar i Leganes su odigrali bez golova 0:0.

Mallorca je sa 32 boda na 18. mjestu, a za spasonosnom 17. pozicijom, koju drži Alaves s utakmicom manje, zaostaje tri boda. Levante je sa 43 boda na 12. mjestu. Eibar je 15, sa 36 bodova, a Leganes je sa 29 bodova predzadnji i ima samo teoretske izglede za spas.

gol expired Kreće lov na Danija Olma: Talijani uvjereni da već ovog ljeta seli u redove tamošnjeg velikana divider