Loša forma domaćina

Rusi remizirali u zadnjoj provjeri za SP: Sedma utakmica bez pobjede

Zadnje slavlje Rusija je upisala još u listopadu prošle godine.

Momčad Rusije (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nogometaši Rusije, domaćina Svjetskog prvenstva koje 14. lipnja započinje u Moskvi, nisu uspjeli pobijediti Tursku u posljednjoj pripremnoj utakmici, već su na stadionu CSKA odigrali samo 1:1 (1:0).

Izabranici Stanislava Čerčesova poveli su u 36. minuti pogotkom Aleksandera Samjedova. Turska je izjednačila u 60. minuti, kad je pričuvni igrač Yunus Malli svladao Igora Akinfejeva udarcem s 25 metara.

Tako su Rusi ostali bez željene pobjede za podizanje samopouzdanja uoči utakmice protiv Saudijske Arabije, kojom će 14. lipnja na moskovskom stadionu Lužnjiki biti otvoreno Svjetsko prvenstvo.

Ruska reprezentacija već sedam utakmica ne zna za pobjedu. Zadnje slavlje upisali su još u listopadu prošle godine kada su slavili protiv Južne Koreje s 4:2.

Osim Saudijske Arabije, suparnici u skupini A bit će im Urugvaj i Egipat.