Hrvati ostali na klupi

Southampton ispao iz Liga kupa: Mislav Oršić nije dobio ni minute

Mislav Oršić nije dobio ni minute u porazu Southamptona od Newcastlea.

Mislav Oršić (Foto: Afp)

Southampton je ispao u polufinalu Liga kupa. U uzvratnom susretu nisu uspjeli prirediti iznenađenje kod Newcastlea koji je s ukupnih 3:1 prošao u finale.

Domaćini su sjajno otvorili susret, već u 5. minuti  šokirali su goste pogotkom Longstaffa koji se petnaest minuta kasnije ponovno upisao u strijelce. Tada je već bilo jasno da su nogometaši Southamptona na pragu ispadanja.

Josip Juranović VIDEO Juranović asistirao u izbacivanju Nike Kovača iz Kupa: Nijemci su očarani, a Škoti plaču za njim divider

Newcastle je imao tri pogotka prednosti i gostima je trebalo čudo. Uspjeli su tek smanjiti rezultat preko Che Adamsa, i to u 29. minuti, ali do kraja susreta nisu uspjeli napraviti nešto više.

U 82. minuti dvoboja Newcastle je ostao s igračem manje, Bruno Guimares dobio je crveni karton. Hrvatski nogometaši Mislav Oršić i Duje Ćaleta Car nisu dobili ni minute u ovom susretu, ostali su na klupi.