unatoč pobjedi, nije zadovoljan

Sopić ponavljao nakon Istre: ''Nismo bili dobri, nećemo se skrivati iza rezultata''

Željko Sopić iskazao je nezadovoljstvo predstavom svojih igrača, unatoč pobjedi u Puli.

Željko Sopić (Foto: Goran Sebelic/Cropix)

Nogometaši Rijeke upisali su vrijednu 0:2 pobjedu u 30. kolu SuperSport HNL-a protiv Istre 1961 u Puli.

Iako se nije radilo o nogometnoj ljepotici, Rijeka je nastavila marljivo skupljati bodove u utrci za naslov. Unatoč pobjedi u Puli Željko Sopić nije bio sasvim zadovoljan.

''Nimalo laka pobjeda, nisam zadovoljan prvim poluvremenom. Ušli smo prelabavo na njihovu agresiju. Dok sam ja trener Rijeke, nećemo se skrivati iza rezultata. U drugom poluvremenu smo bili bolji, tri boda se pišu, dečkima sam čestitao, skidam kapu'', rekao je Sopić i objasnio to svoje nezadovoljstvo:

Armada u Puli Armada bocnula Puljane, s gostujuće tribine se orilo: ''Tovarske sluge'' divider

''Neće puno trenera promijeniti dva igrača na poluvremenu kad vodiš, kao što sam ja napravio. Nismo bili dobri! Ne mogu biti zadovoljan prvim poluvremenom, bili smo pasivni u duelima, nismo tražili dubinu. Dopustili smo im da nas tuku. Nedostajalo je viteštvo, oni su izašli visoko, ja im čestitam na tome što su prikazali domaći igrači. Uspjeli smo povesti 0:1 na Pjacinu kvalitetu, ne treba se sramiti, nismo bili dobri'', opet je ponovio strateg Rijeke.

Opet je prokomentirao i odličnu atmosferu u Puli.

Dominik Livaković brani veliku šansu VIDEO Dominik Livaković briljira u Turskoj: Pogledajte tri velike obrane divider

''Žao mi je što nije bila otvorena istočna tribina, ne vidim animozitet, da dođu barem njihovi navijači. Nadam se da ćemo jednog dana doći do toga.''

Dinamo bi mogao pobjedom protiv Varaždina mogao doći na korak od Rijeke.

''Ne gledam uopće Dinamo, samo sebe gledam. Odigrat ćemo jednu prijateljsku utakmicu u Mošćenićkoj Dragi i pripremamo se za Goricu'', zaključio je.