Bravo!

VIDEO Dominik Livaković briljira u Turskoj: Pogledajte tri velike obrane

Hrvatski vratar Dominik Livaković imao je tri sjajne obrane u pobjedi Fenerbahčea.

Dominik Livaković brani veliku šansu (Foto: Sport Klub)

Fenerbahče je preokretom kod Karagumruka (1:2) stigao do nove pobjede u turskom prvenstvu, i to na krililma raspoloženog Dominika Livakovića.

Domaćini su poveli pogotokom Cana Kelesa krajem prvog poluvremena, no vrlo brzo je uslijedio preokret. U 49. minuti susreta Edin Džeko je poravnao na 1:1, a osam minuta kasnije Michy Batshuayi je bio precizan s bijele točke za potpuni preokret.

Vratar hrvatske nogometne reprezentacije je dao veliki doprinos novoj pobjedi Fenera, bio je raspoložen na vratima i upisao je tri velike obrane koje možete vidjeti OVDJE

Dodajmo kako je samo Džeko imao neznatno višu ocjenu (8,2) od Livakovića (8,1) u momčadi Fenerbahčea prema Sofascoreu.

Xabi Alonso i Josip Stanišić VIDEO Xabi Alonso ispisao povijest, a onda dobio "tuširanje": Glavni krivac je Vatreni divider

Navijači Bayer Leverkusena upali na travnjak VIDEO Bayer je novi prvak Njemačke! Sudac morao ranije kraj susreta, navijači preplavili travnjak divider

Evan Ndicka na nosilima Prekinuta utakmica u Italiji: Srušio se igrač Rome, držao se za prsa divider