Mala nezgoda

VIDEO Slovenski komentator opsovao tijekom prijenosa Superkupa: "Isti k**ac"

Utakmica SuperSport Superkupa Dinamo - Hajduka pratila se i u Sloveniji.

Nogometaši Dinama pobijedili su Hajduk boljim izvođenjem jedanaesteraca (4:1) u dvoboju SuperSport Superkupa pred 15 tisuća navijača na Maksimiru.

Prvi ovosezonski derbi pratio se i u Sloveniji, a tamošnji televizijski komentator postao je hit u susjednoj državi zbog reakcije na dosuđeni prekršaj u napadu tijekom prvog poluvremena.

U 18. minuti susreta Melnjak je ubacio loptu u sredinu kaznenog prostora, gdje su bili Nikola Kalinić i Toni Borevković, ali potonji je napravio prekršaj u napadu.

gol expired Čudesni Lovre spašavao, ljutiti Nikola pucao po zbunjenom treneru: Zašto je izvadio razigranog Biuka i stiže li u Hajduk značajno pojačanje? divider

Slovenski komentator je potvrdio da se radi o prekršaju pa opsovao rekavši: "Isti k**rac", ali čini se da je u tom trenutku vodio razgovor s kolegom koji je pokušavao ispraviti probleme sa zvukom.

Upitao ga je kolega je li zvuk bolji, a komentator mu je samo kratko odgovorio psovkom.