neočekivan poraz

Slovenci spušteni na zemlju: Veliki kiks susjeda u hrvatskoj skupini

Slovenci su bili favoriti za bodove protiv neugodnog Cipra, ali Pittas je donio još jedan poraz hrvatskim susjedima.

U trećem kolu skupine H kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo nogometaši Cipra na svom terenu su pobijedili Sloveniju s 1:0.

Gol za veliku pobjedu Cipra zabio je Ioannis Pittas u 42. minuti susreta. U 85. minuti mogli je biti i 2:0, ali Jan Oblak je čudesno obranio udarac s 10-ak metara.

gol expired Barcelona ne želi besplatno dovesti Aguera, Koeman otkrio koga žele umjesto njega divider

Cipar je zahvaljujući bodovima protiv favorizirane Slovenije došao na četiri boda iz tri utakmice, a Slovenci su na tri boda koja su osvojili senzacionalnom pobjedom protiv Hrvatske (1:0) u prvom kolu u Ljubljani.

gol expired Šok za Bayern uoči Lige prvaka: Lewandowski propušta obje utakmice s PSG-om divider

Svoje utakmice trećeg kola u istoj skupini od 20:45 igraju Hrvatska i Malta (prijenos na Novoj TV i gol.hr-u) te Slovačka i Rusija.