SPARTAK - DINAMO 3:3

VIDEO Slovaci šokirali Dinamo s tri pogotka, prvak Hrvatske do kraja ipak izbjegao poraz

Nogometaši zagrebačkog Dinama i Spartaka iz Trnave odigrali su bez pobjednika, 3:3.

Dinamo je u Lendavi odigrao još jednu pripremnu utakmicu. Protivnik prvaku Hrvatske bio je Spartak iz Trnave, prošle sezone trećeplasirana momčad slovačkog prvenstva.

Utakmica je završila rezultat 3:3 i to nakon što su Slovaci vodili 3:0. Sve pogotke zabili su između 29. i 34. minute.

Tri komada u pet minuta

Prvo je Milan Ristovski zabio nakon kaznenog udarca kojeg je nespretnom reakcijom skrivio Dino Perić. Samo dvije minute kasnije Yusuf Bamidele iskoristio je kiks Theophilea i pobjegao prema Livakoviću koji brani njegov udarac, ali samo do Samuela Štefanika kojeg Perić nije dobro pokrio i on s ruba kaznenog prostora zabija za 2:0.

Treći pogodak Spartaka pao je u 34. minuti nakon krasne akcije koju je još boljom završnicom riješio Kristian Koštrna.

Dvije minute kasnije grešku radi slovački vratar te Luka Menalo iz voleja smanjuje na 1:3.

Drugi dio obilježio je Bruno Petković, koji je već nakon četiri minute smanjio na 2:3. Na centru je pokrenuo akciju, odigrao za Špikića, a ovaj mu vraća točno na 20-ak metara, gdje Petković nakon driblinga zakucava loptu pod gredu.

Dinamo je izjednačio početkom posljednje minute susreta. Mahir Emreli i Petković odigrali su dupli pas, a Azerbajdžanac pogađa uz lošu reakciju slovačkog vratara.

Sve pogotke, ali i cijelu utakmicu možete pogledati OVDJE.