Svaka čast

Sjajan gol: 21-godišnji Ukrajinac ostavio vratara bez daha!

Prijateljska utakmica kijevskog Dinama i Astra Ploiesti završila je pobjedom Kijevljana, a na njoj je odličnim pogotkom zablistao ukrajinski nogometaš...

Nogometni klubovi marljivo se pripremaju za novu sezonu kako u domaćim, tako i u europskim natjecanjima. U sklopu napornih priprema, momčadi odrađuju i pripremne prijateljske utakmice, a jednu takvu odigrao je i kijevski Dinamo, koji je u petak s 3:2 pobijedio rumunjsku Astru Ploiesti.

Kijevski sastav gubio je na poluvremenu 2:1, no u nastavku je golovima Aliyeva i Harmasha zapečatio pobjedu. Najbolji potez na utakmici izveo je strijelac prvog pogotka za Kijevljane, 21-godišnji Ukrajinac Andriy Yarmolenko koji je majstorski pospremio loptu u mrežu...