Odmah pokazao što zna

Sjajan debi Ivanušeca: Asistirao u visokoj pobjedi Feyenoorda

Luka Ivanušec asistirao je u svom debiju u dresu Feyenoorda.

Luka Ivanušec (Foto: Feyenoord Rotterdam/Screenshot)

Feyenoord je upisao visoku pobjedu 5:1 u gostima kod Utrechta, a u početni sastav odmah je uskočio Ivanušec. Svoje mjesto pronašao je na lijevom krilu s kojega je radio velike probleme protivničkoj momčadi.

Samo 28 minuta bilo je potrebno hrvatskom reprezentativcu da pokaže svoju kvalitetu u dresu Feyenoorda i asistira Stengsu za pogodak. Nekoliko metara izvan šesnaesterca proigrao je suigrača koji nakon toga nije imao težak zadatak postići pogodak.

Za momčad iz Rotterdama Ivanušec je odigrao svih 90 minuta te bio jedan od najboljih pojedinaca na terenu.

Osim Stengsa za Feyenoord je dva pogotka postigao Gimenez, dok su jedan pridodali Ueda i Minteh. Kod Utrechta počasni pogodak je zabio Flamingo.