Bravo za obojicu!

Kakav dan za Hrvate: Vrsaljko se vratio poslije devet mjeseci i zabio, Grbić debitirao za Atletico Madrid

Šime je zadnji puta igrao 11. ožujka u Ligi prvaka protiv Liverpoola, kada je ozlijedio koljeno.

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u prvom kolu Kupa Kralja na gostovanju kod trećeligaša Cardassara s 3:0, a po prvi puta je za Atletico branio hrvatski reprezentativni vratar Ivo Grbić, dok je gol zabio Šime Vrsaljko u svom prvom nastupu nakon čak devet mjeseci.

Grbić je upisao prvi nastup otkako je u Madrid došao iz Lokomotive kao prva pričuva Slovencu Janu Oblaku. Protiv Cardassara nije primio pogodak, što je veliko ohrabrenje za budućnost 24-godišnjega Splićanina, koji tek treba ubilježiti i prvi nastup za Vatrene.

Vrsaljko se pobjednički vratio u postavu Atletica nakon čak devet mjeseci stanke zbog ozljede, postigavši gol za 3:0 u 83. minuti, samo sedam minuta nakon ulaska u igru.

Ovo mu je tek drugi gol za Atletico, prvi je postigao prije tri godine također u Kupu kralja.