Poveli pa odmah...

Doigravanje za Prvu HNL: Hladan tuš za Šibenčane, odluka pada u uzvratu

Odigrana je prva utakmica doigravanja za popunu Hrvatski Telekom Prve lige u idućoj sezoni.

U prvoj utakmici doigravanja za popunu Prve HNL na Šubićevcu su Šibenik i Istra 1961 odigrali 1:1.

Oba pogotka postignuta su u ranoj fazi utakmice. Šibenčani su poveli u 13. minuti krasnim udarcem Davora Kukeca s nekih 10-ak metara, ali su samo dvije minute kasnije doživjeli hladan tuš.

Adrian Fuentes je iz dosta teške pozicije uhvatio na spavanju domaćeg vratara Nediljka Labrovića i pogodio u bliži kut za poravnanje.

Do kraja nije bilo golova, premda su i jedni i drugi imali svoje šanse.

Odluka o preostalom sudioniku Prve lige u idućoj sezoni past će tako u ponedjeljak kada se na stadionu Aldo Drosina s početkom u 19:00 igra uzvratna utakmica.

U ovom razigravanju vrijedi pravilo gola u gostima što znači da su uoči revanša Puljani u maloj prednosti jer im odgovara i da završi 0:0 kako bi (p)ostali prvoligaši.