Hvata formu za Katar

VIDEO Torino na hrvatski pogon došao do velike pobjede u gostima: Vlašićev prodor zaslužan za prvi pogodak

Torino je bio bolji 1:2 od Udinesea u 11. kolu Serie A.

Nikola Vlašić (Foto: Afp)

Torino je u nedjelju u utakmici 11. kola Serie A u gostima sa 2:1 svladao favorizirani Udinese.

gol expired Torcida uputila otvoreno pismo ministru Božinoviću: "Obuzdajte 'zvijeri' dok nije prekasno!" divider

Povela je momčad hrvatskog trenera Ivana Jurića u 14. minuti pogotkom Aina, ali domaća momčad dolazio do izjednačenja 12 minuta kasnije kada mrežu Torina pogađa Deulofeu. Pobjednički pogodak za Torino u 69. minuti zabija Pellegri.

Luka Modrić Nikad opasniji Luka Modrić: S 37 godina hrvatski kapetan značajno je popravio najvažniju nogometnu statistiku divider

Hrvatski nogometaš Nikola Vlašić odigrao je cijeli susret za Torino, a baš akcija za prvi pogodak Torina krenula je preko našeg reprezentativca koji je sjajno probio lijevo krilo i ubacio loptu u kazneni prostor.

gol expired Težak udarac za Osijek pred dva velika derbija: Ostali su bez ponajboljeg igrača lige! divider

Akciju za prvi pogodak Torina možete pogledati OVDJE.

Nakon ove pobjede Torino je skočio na deveto mjesto i ima 14 bodova. Udinese je na šestom mjestu sa 21 bodom.