Demoliranje za anale

Bivši stoper Hajduka nije znao što ih je snašlo, Roma nije ovako ''natamburala'' nekoga već 17 godina

Nogometaši Rome svadali su Empoli s visokih 7:0 u 4. kolu Serie A.

Romelu Lukaku (Foto: Afp)

Iznimno razigrani i raspucani su bili nogometaši Rome u četvrtom kolu talijanske Serie A, na svom Olimpicu pobijedili su Empoli 7:0.

Bila je to ujedno premijerna pobjeda Rome ove sezone. Prije ove pobjede Roma je u Serie A imala jedan remi i dva poraza.

Već nakon osam minuta igre bilo je 2:0 za Rimljane nakon golova Dybale i Renata Sanchesa. Do kraja prvog dijela još je Grassi pogodio vlastitu mrežu za 3:0.

Varaždin - Istra Istra nakon pobjede na Poljudu nije izdržala: Varaždin osvojio sva tri boda divider

Još je žešće Roma odigrala drugi dio u kojem je zabila nova četiri gola, a strijelci su bili Dybala, Cristante, Lukaku i Mancini. Baš na poluvremenu u igru je ušao bivši igrač Hajduka Ardian Ismajli.

Roma nije upisala ovako visoku pobjedu još od studenog 2006. godine, tada je na Olimpicu nastradala Catania s identičnih 7:0 kada je momčad s klupe vodio Luciano Spalletti.

Empoli je posljednji na ljestvici s četiri poraza i bez postignutog pogotka.

U ponedjeljak se igraju posljednje dvije utakmice ovog kola, a sastaju se Salernitana - Torino i Verona - Bologna.