Mourinhova specijalka

VIDEO Kean u igri proveo samo 30 sekundi zbog divljačkog starta: Roma minimalno slavila protiv Juvea

Roma je slavila 1:0 na domaćem terenu protiv Juventusa u sklopu 25. kola Serie A.

Jose Mourinho (Foto: Afp)

Nogometaši Rome skočili su na četvrto mjesto ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1:0 (0:0) domaćom pobjedom protiv Juventusa u susretu 25. kola.

Slavlje igrača Marseillea Tudorov Marseille vratio se na pobjedničke staze nakon blamaže u Kupu: Pao neugodni Rennes divider

Jedini pogodak u neatraktivnoj utakmici protkanoj prekidima i naguravanjem postigao je stoper Rome Gianluca Mancini u 53. minuti. Mancini se nerezonski odlučio na udarac s gotovo 25 metara i pogodio donji desni kut Szczesnyjeva gola za svoj prvi pogodak u sezoni.

Utakmicu je obilježio Moise Kean koji je u igru ušao u 89. minuti, a nakon manje od minute na terenu isključen je iz igre zbog divljačkog starta.

Erik ten Hag Ten Hag nakon povijesnog debakla: ''Možete izgubiti utakmicu, ali ovako je izgubiti…'' divider

Crveni karton za Keana možete pogledati OVDJE.

Roma sada ima 47 bodova, kao i pet Mila, bod više ima treći Lazio, a tri boda više drugi Inter. Ta četiri sastava bore se za tri mjesta koja vode u Ligu prvaka sljedeće sezone jer je naslov prvaka praktički osigurao vodeći Napoli koji ima 65 bodova.