Kakav trenutak!

VIDEO Jurić u teškom trenutku uveo mladića, on zabio za pobjedu, pa odjurio Hrvatu u zagrljaj

Roma je preokretom došla do domaće pobjede nad Venezijom, a heroj je bio mladi Niccolo Pisilli koji je ušao s klupe.

Niccolo Pisilli i Ivan Jurić (Foto: Profimedia)

U susretu 6. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma, koju vodi Ivan Jurić, je na Olimpicu preokretom pobijedila Veneziju sa 2-1.

Treći je to Romin nastup pod Jurićevim vodstvom i druga pobjeda nakon što je debitirao sa 3-0 pobjedom protiv Udinesea, a potom upisao i remi protiv Athletic Bilbaoa (1-1).

Gosti su poveli u 44. minuti golom Joela Pohjanpala, izjednačio je Bryan Cristante u 75. minuti, a pobjedu "vučici" donio je 20-godišnji Niccolo Pisilli u 83. minuti.

Nakon pogotka mladić je odjurio hrvatskom strategu u zagrljaj, a video ovog trenutka možete pogledati OVDJE.

Fabregas došao i do druge pobjede na klupi Coma

Tri boda je osvojio i Como koji je sa 3-2 porazio Veronu.

Dva gola za domaći sastav zabio je Patrick Cutrone (43, 72), a među strijelce se upisao i Andrea Belotti (89), dok su za goste, koji su od 64. igrali bez isključenog Tomaša Suslova, strijelci bili Darko Lazović (53-11m) i Matthis Lambourde (90+4).

Domagoj Bradarić nije nastupio za Veronu.

Na ljestvici vodi Juventus sa 12 bodova, dok Milan, Intr i Torino imaju po 11 bodova.

Luka Modrić i Antoine Griezmann Napetost u Madridu: Modrić pronašao idealnog nasljednika, Real priprema šleper eura divider

Igor Matanović VIDEO Napadač Vatrenih sjajno skočio i zabio prvijenac u Bundesligi za vodstvo Eintrachta divider

Policija u Rijeci Policija objavila video Torcidine akcije i demantirala sukob s navijačima Hajduka u Rijeci divider