dok svira radio...

VIDEO Pašalić novim golom postao najefikasniji Hrvat u povijesti Serie A!

U susretu osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju pobijedila Veneziju 0:2.

Mario Pašalić (Foto: Profimedia)

U susretu osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju pobijedila Veneziju 0:2, a prvi gol za goste zabio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Hrvatski veznjak je momčad iz Bergama doveo u prednost u sedmoj minuti postigavši svoj prvi gol u sezoni.

Pogodak Pašalića pogledajte OVDJE.

Zanimljivo, Pašaliću je ovo bio 50. pogodak u Serie A što u prijevodu znači da je postao najefikasniji Hrvat u povijesti u talijanskom prvenstvu.

Pašaliću je asistirao Mateo Retegui koji se u 47. minuti i sam upisao među strijelce. Hrvatski veznjak je proveo cijeli susret na terenu.

Gostujuću pobjedu je ostvarila i Fiorentina koja je deklasirala Lecce sa čak 0:6.

Po dva gola zabili su Danilo Cataldi (20, 45) i Andrea Colpani (34, 54), a među strijelce su se upisali i Lucas Beltran (61) i Fabiano Parisi (72). Domaćin je od 43. minute igrao bez isključenog Antonina Galla.

Ante Rebić je igrao za Lecce prvo poluvrijeme, dok Marin Pongračić nije nastupio za "Viole" zbog ozljede.

Stipe Biuk VIDEO Pogledajte golove Hajduka: Domaćini poludjeli zbog situacije prije drugog pogotka! divider

Gvardiol i Kovačić VIDEO Gvardiol zabio gol karijere! Slabijom nogom skinuo paučinu divider

Neymar VIDEO Neymar u suzama objavio svijetu veliku vijest divider

Prati nas na Instagramu!
Hajduk uspješno prošao teško gostovanje kod posljednjeg na ljestvici, ali vrlo dobrog Slaven Belupa!
Stigli su sastavi za utakmicu Slaven Belupa i Hajduka! Gattuso je odlučio ostaviti Durdova na klupi.

Može li Hajduk neokrznut proći teško gostovanje u Koprivnici i pobjeći rivalima na četiri boda prednosti, vaša prognoza rezultata?

KRAJ! Dinamo je osvojio samo bod kod Istre 1961 u Puli. Nažalost, čini se da je nakon utakmice izbio fizički okršaj između Bjelice i Tramezannija. Vaš komentar?