Pašalić ozlijeđen

Milan dominantno slavio protiv Atalante u povratničkom nastupu Zlatana Ibrahimovića

Milan je slavio 2:0 protiv Atalante u 24. kolu Serie A.

Zlatan Ibrahimović (Foto: Afp)

Nogometaši Milana 2:0 (1:0) domaćom pobjedom protiv Atalante u susretu 24. kola talijanskog prvenstva bodovno su se poravnali s Interom na drugom mjestu, no sa 18 bodova manje od vodećeg Napolija.

Leo Messi Marseille ipak nije mogao protiv moćnog PSG-a: Mbappe i Messi srušili Tudorove snove divider

Milan je u vodstvo stigao u 26. minuti kada je udarac Thea Hernandeza sa 20-ak metara pogodio vratnicu, ali se lopta odbila u leđa nesretnog gostujućeg vratara Mussa i završila u mreži. Pogodak je pripisan kao autogol Mussa. Pobjedu su "crno-crveni" potvrdili u 86. minuti kada je Messias izbio sam pred Mussa i rutinski ga svladao.

Susret je obilježio i prvi ovosezonski nastup 41-godišnjeg Zlatana Ibrahimovića koji se vratio na teren devet mjeseci nakon operacije koljena ušavši u igru u 73. minuti.

Dinamova glavna loža u Maksimiru Pao je veliki dogovor u Maksimiru: Dinamov glavni operativac silno je razočaran, evo što ga čeka na izlasku divider

Ante Rebić ušao je u igru za Milan u 88. minuti, dok Mario Pašalić zbog ozljede gležnja nije konkurirao za nastup u sastavu Atalante.