Imaju i utakmicu manje

Juventus rutinski riješio najlošiju ekipu Serie A i približio se drugoplasiranom Milanu

Juventus se sa 45 bodova popeo na treće mjesto na ljestvici, četiri boda manje, ali i utakmicu manje od drugoplasiranog Milana.

U zadnjoj utakmici 23. kola talijanskog prvenstva u ponedjeljak Juventus je kod kuće bez problema s 3:0 svladao zadnjeplasiranu momčad na ljestvici Crotone.

Dvostruki strijelac u pobjedi Juventusa bio je Cristiano Ronaldo u 38. i 45. minuti, dok je treći gol zabio Weston McKennie u 66. minuti susreta.

Juventus se sa 45 bodova popeo sa šestog na treće mjesto na ljestvici, četiri boda manje, ali i utakmicu manje od drugoplasiranog Milana. Prvi je Inter sa 53 boda iz 23 utakmice. Crotoneu je ovo 17. poraz i zadnji je na ljestvici sa 12 bodova.