prosuli prve bodove

Nakon komičnog jedanaesterca Inter iščupao bod kod Bologne

Milanski Inter prosuo je prve bodove u sezoni na gostovanju kod Bologne. Vjerojatno ne bi došao ni do boda da Bologna nije k

U prvom susretu 5. kola talijanske Serie A Bologna je Interu na svom stadionu otrgnula prve bodove u novoj sezoni, a mogla je i sva tri. Domaćin je vodio 1:0 do 77. minute, a onda je izjednačio Mauro Icardi nakon komično skrivljenog jedanaesterca.

Ibrahima M'baye poskliznuo se u vlastitom šesnaestercu i u padu rukom zahvatio Edera po nozi, koji se kretao u smjeru lopte, koja je doduše odlazila od gola. Nakon što je zatražio pomoć video-tehnologije sudac je pokazao na bijelu točku.

BOLOGNA - INTER 1:1

Bologna je povela sjajnim golom Simone Verdija u 32. minuti na dodavanje bivšeg igrača Dragovoljca Brune Petkovića. On je samo predao loptu Verdiju, a ovaj ju je nakon nekoliko koraka prema golu Intera sjajno opalio i neobranjivo pogodio desnu stranu gola Samira Handanovića.

Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Inter,a Marcelo Brozović je upao u igru u 82. minuti.

Vodi Inter s 13 bodova i utakmicom više, a potom slijede Napoli i Juventus s po 12 bodova.