Slavili u Torinu

Velika istraga ostavila traga na Juventusu, Pašalić dobio pola sata u prvoj pobjedi Atalante u Torinu poslije 32 godine

Stara dama u sjeni velike istrage poražena je od Atalante na domaćem terenu 1:0

U derbiju 14. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je kao gost u Torinu svladala Juventus sa 1-0 (1-0).

Strijelac jedinog gola bio je Zapata koji je u 28. minuti topovskim udarcem pogodio gornji lijevi kut nemmoćnog Szczesnyja. Bila je ovo prva pobjeda Atalante protiv Juventusa u Torinu nakon čak 32 godine.

gol expired Tudorov niz stao tamo gdje nitko nije očekivao: Verona u gostima prosula prednost s poluvremena divider

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 60. minute.

Ovom pobjedom četvrtak Atalanta se trenutčno bodovno izjednačila s trećim Interom, koji od 20.45 sati gostuje u Veneciji, oba sastava imaju po 28 bodova, četiri manje od vodećih Napolija i Milana.

Juventus je, pak, osmi sa 21 bodom, koliko imaju i šesti Lazio, koji u nedjelju gostuje kod Napolija, te sedma Fiorentina koja je ranije u subotu izgubila na gostovanju kod Empolija sa 1-2.