Kakva squadra

Senzacionalni Udinese pobijedio i Inter i privremeno zasjeo na vrh Serie A!

U sedmom kolu Serie A Udinese je na svom terenu s 3:1 svladao Inter.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa sedmog kola Serie A Udinese je pobijedio Inter s 3:1 i privremeno izbio na prvo mjesto na ljestvici.

Peta je to uzastopna pobjeda za klub iz Udina koji se nalazi u zbilja fenomenalnoj formi. Nakon što su sezonu otvorili sa samo jednim osvojenim bodom u prva dva kola (poraz kod Milana 4:2 i domaćih 0:0 sa Salernitanom), redom su pobjeđivali Monzu, Fiorentinu, Romu, Sassuolo i evo danas Inter.

Gosti su poveli već u petoj minuti nakon savršeno izvedenog slobodnog udarca Nicole Barelle. Klub iz Udina je izjednačio nakon autogola Milana Škrinjara u 22. minuti, a slovenski nogometaš Jaka Bijol doveo je domaće u vodstvo u 84. minuti.

Konačan rezultat postavio je Tolgaj Arslan u trećoj minuti nadoknade vremena.

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter kojeg poslije reprezentativne stanke čeka domaći dvoboj s Romom.