šok za parižane

Senzacija u Francuskoj: Fenjeraš srušio PSG i pobjegao sa zadnjeg mjesta ljestvice!

Velika senzacija dogodila se u Francuskoj.

Dijon slavi (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Velika senzacija dogodila se u prvoj utakmici 12. kola francuske Ligue 1 – fenjeraš Dijon srušio je vodeći PSG s 2:1.

Dijon je u utakmicu ušao kao posljednja momčad lige, a nakon pobjede protiv Parižana skočili su do 18. mjesta.

Ante Vukušić (Foto: GOL.hr) Luda priča sinjskog dijamanta; kako je spasio Hajduk i šokirao liječnike: ''Zahvalan sam što sam živ'' divider

Ništa nije upućivalo na takav rasplet nakon što je Kylian Mbappe u 19. minuti zabio za vodstvo PSG-a. Međutim, Mounir Chouiar zabio je za izjednačenje u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a Jhonder Cadiz pogodio je u 47. minuti za konačan rezultat.

Unatoč kiksu, PSG je i dalje uvjerljivo vodeća momčad lige s osam bodova više od Nantesa, dok je Dijon privremeno 18. s bodom više od Nimesa i Metza, koji imaju utakmicu manje.