Kölnu slavio u Leipzigu

Schalke slavio u Leverkusenu, Pjaca na klupi

Schalke je pobijedio 2:0 Bayer u Leverkusenu u 24. kolu Bundeslige...

Nabil Bentaleb slavi pogodak i pobjedu Schalkea (Foto: AFP) (Foto: Afp)

U 24. kolu Bundeslige Bayer Leverkusen je u nedjelju na domaćem terenu izgubio od Schalkea sa 0-2, s tim da su "apotekari" od 38. minute imali igrača manje, jer je veznjak Dominik Kohr u 38. minuti dobio crveni karton.

VIDEO Bayer Leverkusen - Schalke 0:2

Hrvatski napadač Marko Pjaca ostao je na klupi za pričuve Schalkea, a pogotke za goste postigli su Guido Burgstaller (11) i Nabil Bentaleb (89-pen). Za Leverkusen je hrvatski branič Tin Jedvaj igrao do 71. minute.

Posljednjeplasirani Koeln priredio je iznenađenje pobijedivši u nedjelju u gostima Leipzig sa 2-1. Za Koeln je loše krenulo jer su domaćini već u 5. minuti poveli golom Jean-Kevina Augustina.

No, u posljednjih 20 minuta Koeln je napravio preokret. Vincent Koziello u 70. minuti donosi izjednačenje, a Leonardo Bittencourt u 77. minuti zabija za pobjedu Koelna.

U ponedjeljak se sastaju Borussia Dortmund i Augsburg.