tuga u gelsenkirchenu

Schalke nastavio katastrofalan niz: Rudari postavili negativni rekord, najveća kriza u povijesti

Schalke u Bundesligi nije slavio još od siječnja...

Union Berlin i Schalke odigrali su 1:1 u utakmici 30. kola Bundeslige u Berlinu.

Za Schalke je to već 11. uzastopna utakmica bez pobjede. Rudari su zadnji put okus pobjede osjetili još 4. veljače kada su izbacili Herthu u Kupu.

U Bundesligi su zadnji put slavili davnog 17. siječnja protiv Borussije Mönchengladbach. Ovo im je bila 12 uzastopna utakmica u Bundesligi bez pobjede što je novi negativni klupski rekord.

gol expired Suigrač koji je prvi pomogao mladom nogometašu nakon stravične ozljede: "Nije lako igrati nakon toga" divider

Od pobjede protiv Herthe Schalke je upisao sedam poraza i četiri remija.

Novi remi donio im je Jonjoe Kenny golom u 28. minuti nakon što je Robert Andrich doveo Union Berlin u vodstvo u 11. minuti.

Schalke, koji prolazi kroz veliku krizu na terenu i izvan njega, nalazi se na 10. mjestu, dok je Union 13.

U prvoj nedjeljnoj utakmici Wolfsburg je golom Wouta Weghorsta u 82. minuti svladao Werder s 1:0 i vratio sa šesto mjesto koje vodi u Europu. Cijelu utakmicu za Wolfsburg odigrali su Josip Brekalo i Marin Pongračić. Werder je sve bliže ispadanju.