''Show'' Intera

Sjajan pogodak Perišića u pobjedi Intera, čudesni Icardi stavio četiri komada

Četiri pogotka postigao je Mauro Icardi, a jedan hrvatski reprezentativac Ivan Perišić u uvjerljivoj 5-0 (4-0) pobjedi milanskog Intera na gostovanju kod Sampdorije u dvoboju 29. kola talijanske Serie A.

Ivan Perišić slavi sa suigračima (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Perišić je sjajnim udarcem glavom s 11 metara na ubačaj Cancela donio prednost Interu u 26. minuti, da bi samo pet minuta poslije momčad iz Milana imala tri pogotka prednosti.

Icardi je u 30. minuti realizirao kazneni udarac, a minutu poslije petom povisio na 3-0. U 44. minuti je argentinski napadač u mrežu pospremio jedan odbijanac, a u 51. minuti pomalo i sretno iz voleja, od zemlje, prebacio domaćeg vratara za konačnih 5-0 i svoj 22. prvenstveni pogodak.

I Perišić i Marcelo Brozović igrali su svih 90 minuta i bili vrlo zapaženi u svojim ulogama.

Inter je privremeno zasjeo na četvrto mjesto s 55 bodova, jednim manje od trećeplasirane Rome. Peti je Lazio s 53 boda. Daleko su odmakli vodeći Juventus sa 75 i drugoplasirani Napoli sa 70 bodova. Sampdoria je na sedmom mjestu s 44 boda.