nešto je tražio

VIDEO Kaos u Zenici zbog Ronalda: Navijač ga zaskočio i vukao za dres

Ronaldo je nakon utakmice bio ipak vidno sretan zbog pobjede.

Cristiano Ronaldo u Zenici (Foto: Armin Durgut/Pixsell)

U susretu osmog kola kvalifikacija za Euro  2024. Portugal je u Zenici deklasirao Bosnu i Hercegovinu s 5:0 te tako upisao i osmu pobjedu u skupini uz razliku pogodaka 32:2.

Gosti su sav posao obavili već u prvom poluvremenu postigavši svih pet golova. Prva dva gola zabio je Cristiano Ronaldo (5-11m, 21), a među strijelce su se upisali i Bruno Fernandes (25), Joao Cancelo (32) i Joao Felix (43).

Osim uvjerljive portugalske pobjede, susret je obilježio i incident u 39. minuti kada je jedan od domaćih navijača preskočio ogradu i potrčao prema Cristianu Ronaldu, čak ga je uspio zgrabiti za dres, no osiguranje ga je ubrzo odvelo sa stadiona.

Video pogledajte OVDJE.

Cristiano Ronaldo u Zenici Cristiano Ronaldo u Zenici (Foto: Armin Durgut/Pixsell)

Ronaldo je nakon utakmice bio ipak vidno sretan zbog pobjede, a kasnije je objavio fotografije iz Zenice na svom profilu na Instagramu.

Brzo je skupio 3,5 milijuna lajkova, ali to i ne čudi jer je Ronaldo najpraćenija osoba na Instagramu, gdje ga prati 608 milijuna ljudi.