Prije 10 dana legendarni brazilski nogometaš Ronaldinho napustio je paragvajski zatvor i preselio u kućni pritvor zajedno sa svojim bratom Robertom, nakon što što su platili jamčevinu u visini 1,6 milijuna dolara. Zbog lažiranja putovnica Ronaldinho i brat još su uvijek u Paragvaju, a smješteni su u luksuzni hotel u Asuncionu.
S obzirom na pandemiju koronavirusa Ronaldinho i Roberto su jedini gosti luksuznog hotela i mogu maksimalno uživati u svemu što najbolji hotel u zemlji pruža. Štoviše, Ronaldinho spava u predsjedničkom apartmanu, te čak ima jednu posebnu sobu "preuređenu" za nogomenti "hakl".
Menadžer hotela otkrio je koje sve stvari Ronaldinho zahtjeva, te kakvog je raspoloženja u kućnom pritvoru.
"Nije izgubio smisao za humor. U svaki naš razgovor ubaci malo humora i ne skida osmijeh s lica", otkrio je menadžer i nastavio:
"Tražio je loptu da može tehnicirati i zabavljati se, a s obzirom da hotel nema malo nogometno igralište preuredili smo mu jedan apartman u kojem može igrati sa svojim bratom."
Ronaldinho smije imati posjete, ali ne smije kročiti izvan hotela sve do povratka u sudnicu i zaključenja slučaja.