Fenjeraši dobro otvorili, ali...

Roma golijadom u drugom poluvremenu slomila Benevento

Benevento je šokirao Olimpico već u sedmoj minuti, ali do kraja je Roma stigla do uvjerljive pobjede.

U zadnjem dvoboju 24. kola Talijanske lige Roma je na Olimpicu slavila protiv Beneventa s visokih 5:2.

Već u sedmoj minuti Guilherme je šokirao Olimpico i doveo Benevento u vodstvo. Do kraja poluvremena Roma je došla do izjednačenja golom Federica Fazija u 26. minuti.

Pitanje pobjednika Rimljani su riješili u nastavku. Golijadu je počeo Edin Džeko u 59. minuti, Cengiz Ünder je već u 62. povećao na 3:1, a isti igrač je u 72. zabio za 4:1. Enrico Brignola je u 76. smanjio na 4:2, a Gregoire Defrel je 92. postavio konačnih 5:2.

Na ljestvici vodi Napoli (63) ispred Juventusa (62), Roma je četvrta sa 47 bodova, a Benevento je zadnji sa samo sedam.