izvukao je Real

Mladi kralj Lige prvaka: Prvi igrač s ovim ostvarenjem, sjajna statistika Modrićeva miljenika

Rodrygo Goes baš voli igrati u Ligi prvaka...

Real Madrid i Inter odigrali su zabavnu i sadržajnu utakmicu, a na kraju je Kraljevski klub pobijedio 3:2. Gol odluke bio je djelo mladog 19-godišnjeg Brazilca Rodryga Goesa.

On je u 80. minuti sjajnim udarcem matirao Samira Handanovića nakon dodavanja Viniciusa Juniora.

Bio je to njegov već peti gol u Ligi prvaka. Prošle sezone zabio je četiri, a ovo mu je bio prvi ove sezone. Prvi je igrač rođen u 21. stoljeću koji je stigao do brojke od pet golova u Ligi prvaka.

gol expired Urnebesan potez Luisa Suareza: Zavirio na VAR, sudac nije imao milosti divider

"Kad god igram u Ligi prvaka, osjećam nešto posebno", rekao je nakon utakmice.

Na svojih pet golova dodao je i tri asistencije, a sve to za ukupno svega 408 minuta u ovom natjecanju. U prosjeku, Vinicus ostvari gol ili asistenciju svaku 51 minutu u najelitnijem klupskom natjecanju.

Sjajan početak karijere nove zvijezde Reala i dobrog prijatelja Luke Modrića. Otkrio je jednom da se u šali nazivaju ocem i sinom. Boljeg mentora za veliku karjeru teško je mogao pronaći...