Važna pobjeda Kraljeva

Real trijumfirao protiv Intera u Madridu: Perišić zabio za izjednačenje, Kraljevski klub ipak slavio

Real je pobijedio Inter 3:2 u 3. kolu Lige prvaka...

Real je u Madridu pobijedio Inter 3:2 u 3. kolu Lige prvaka. Madriđani su poveli 2:0 golovima Karima Benzeme i Sergija Ramosa u 25. i 33. minuti.

Prvi gol je sporan, bit će rasprave. Naijme, čini se da je bio prekršaj na Achrafu Hakimiju, koji je vraćao loptu vrataru Intera Handanoviću, a rukama ga je očigledno odgurno Ferland Mendy. Sudac nije ništa svirao, Benzema je presjekao loptu, zaobišao je vratara i postigao vodeći gol.

Ramos je postigao pogodak u svojem klasičnom stilu, udarcem glavom nakon kornera koji je izveo Toni Kroos. Bio je to jubilarni 100. pogodak Ramos u dresu Reala.

Inter je smanjio na 2:1 nakon sjajne akcije; Nicola Barella spektakularno je asistirao petom strijelcu Lautaru Martinezu, vjerojatno najboljem igraču utakmice.

gol expired Katastrofa Srninog Šahtara u Ligi prvaka: Atleticu samo bod protiv Ćorlukinog kluba divider

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić izjednačio je na 2:2 u 68. minuti. Asistent je bio Martinez.

Inter je nakon toga zamalo poveo, Martinez je pogodio vratnicu, no Madriđani u 80. minuti postižu treći, pobjednički pogodak. Rodrygo je efektnim udarcem zaključio brzu akciju. Povratnu loptu mu je dao Vinicius. Dvije minute prije na teren je ušao i Luka Modrića, koji je zamijenio Kroosa.

Perišić i Marcelo Brzović u redovima Intera započeli su utakmicu od prve minute. Perišić je igrao do 78. minute, a Brozović cijelu utakmicu.

Real sada ima četiri boda, jednako kao i Šahtar, dok je Inter ostao na dva. Borussia M'gladbach je prva s pet bodova.

Rezultati utakmica 3. kola Lige prvaka u skupinama A, B, C i D:

Skupina A:
Lokomotiva Moskva - Atletico Madrid 1-1 (Anton Mirančuk 25-PEN/ José Giménez 18)
Salzburg - Bayern 2-6 (Mergim Berisha 4, Masaya Okugawa 66/ Robert Lewandowski 21-PEN, 88, Rasmus Kristensen 44-ag, Jérôme Boateng 79, Leroy Sané 83, Lucas Hernández 90+2)

Poredak:
1. Bayern 3 3 0 0 12:3 9
2. Atletico Madrid 3 1 1 1 4:7 4
3. Lokomotiva Moskva 3 0 2 1 4:5 2
4. Salzburg 3 0 1 2 6:11 1

Skupina B:
Šahtar Donjeck - Borussia Mönchengladbach 0-6 (Alassane Pléa 8, 26, 78, Valerij Bondar 17-ag, Ramy Bensebaini 44, Lars Stindl 65)
Real Madrid - Inter 3-2 (Karim Benzema 25, Sergio Ramos 33, Rodrygo 80/ Lautaro Martínez 35, Ivan Perišić 68)

Poredak:
1. Borussia Mönchengladbach 3 1 2 0 10:4 5
2. Real Madrid 3 1 1 1 7:7 4
3. Šahtar Donjeck 3 1 1 1 3:8 4
4. Inter 3 0 2 1 4:5 2

Skupina C:
Porto - Marseille 3-0 (Moussa Marega 4, Sérgio Oliveira 28-PEN, Luis Díaz 69)
Manchester City - Olympiakos 3-0 (Ferrán Torres 12, Gabriel Jesus 81, João Cancelo 90)