Oglasio se i trener Osijeka

Ovakvo nešto ne pamtimo u HNL-u: Strukan pokazao na bijelu točku, ali Ljubičić povukao neočekivan potez

Dinamov Robert Ljubičić u 69. minuti pao je u kaznenom prostoru Osijeka.

Robert Ljubičić (Foto: Ronald Goršić/Cropix)

Dinamo i Osijek podijelili su bodove rezultatom 1:1 na Maksimiru u 24. kolu SuperSport HNL-a.

Dinamo je bio bolji cijelu utakmicu, dominirali su igrom i posjedom, ali Osječani su uspjeli doći do pogotka i na kraju preživjeti kanonadu Dinama u posljednjih pola sata igre.

Liverpool Povijesna sramota Manchester Uniteda! Liverpool im zabio sedam golova divider

Mierez je bio strijelac za Osijek u 55. minuti, a samo sedam minuta kasnije Petković je iz sjajnog izvedenog slobodnog udarca postavio konačnih 1:1.

Nakon utakmice ne priča se puno o golovima, igri ili o suđenju, već o jednom nezapamćenom potezu Roberta Ljubičića.

Naime, 23-godišnji Ljubičić je u 69. minuti probio lijevu stranu, Barišić ga je zaustavio u prodoru, a sudac Strukan je u prvi trenutak pokazao na bijelu točku. No, Ljubičić je maksimalno korektno sam dao na znanje splitskom sucu da nije bilo kontakta.

Max Verstappen Katastrofa za Ferrari na otvaranju sezone: Red Bull je svijet za sebe, Alonso na postolju! divider

"Spomenuo bih i pohvalio Ljubičića koji je priznao da nije bio penal. To je velika stvar, to je sport. Svaka mu čast. Hvala mu na tome", rekao je novi trener Osijeka Borimir Perković nakon susreta.