Kako mu je to uspjelo!?

Katastrofalna pogreška vratara: Najsmješniji gol sezone u Bundesligi

RB Leipzig i Hertha odigrali su 2-2 u 28. kolu Bundeslige...

U susretu 28. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig i berlinska Hertha odigrali su 2-2, a susret je obilježila nevjerojatna pogreška gostujućeg vratara Runea Jarsteina.

Norveški vratar je u 68. minuti sam sebi zabio gol za vodstvo domaćeg sastava od 2-1. Patrik Schick je pucao s ruba kaznenog prostora, Jarstein obranio, a potom desnom rukom nekako odbio loptu u mrežu.

gol expired Najboljih 11 Barcelone svih vremena: Brutalna momčad u kojoj nema mjesta za Maradonu i Ronalda divider

Gosti su poveli u 9. minuti golom Marka Grujića, a izjednačio je Lukas Klostermann u 24. minuti. Hertha je u 63. minuti došla do prednosti, ali igračke nakon što je isključen Marcel Halstenberg.

Međutim, RB Leipzig je s igračem manje okrenuo rezultat nakon Jarsteinova 'poklona'. Ipak, Hertha je uspjela izjednačiti u 82. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Krzysztof Piatek. Prekršaj je skrivio Ademola Lookman srušivši neopreznim startom Matheusa Cunhu. Za domaći sastav je do 58. minute igrao Dani Olmo.

gol expired Priča o Hrvatu koji blista u Bundesligi: Sa 16 godina Bayern ga otpisao, ali iz toga je izašao još jači divider

Za RB Leipzig je to bio već četvrti remi u posljednjih pet susreta, dok je Hertha i treću utakmicu nakon nastavka prvenstva bez poraza. U prva dva susreta je upisala dvije pobjede.

Večeras su na rasporedu još četiri utakmice.

Na ljestvici vodi Bayern sa 64 boda, Borussia Dortmund je druga sa 57 bodova, dok RB Leipzig na trećem mjestu ima 55 bodova.

REZULTATI 28. KOLA:

RB Leipzig - Hertha 2-2 (Klostermann 24, Schick 68 / Grujić 9, Piątek 82-11m)

Borussia D. - Bayern 0-1 (Kimmich 43)
Bayer - Wolfsburg 1-4 (Baumgartlinger 85 / Pongračić 43, 75, Arnold 64, Steffen 67)
Eintracht F. - Freiburg 3-3 (Andre Silva 35, Kamada 79, Chandler 82 / Grifo 28, Petersen 67, Hoeler 69)
Werder - Borussia M. 0-0