Redknapp o incidentu Ćorluke: 'Taj ne zna ni s kim igramo'

Menadžer Tottenhamove nogometne momčadi Harry Redknapp još se jednom osvrnuo na incident između Vedrana Ćorluke i Benoita Assou-Ekotta tijekom gostovanja svoje momčadi kod Stoke Cityja u 31. kolu Premiershipa...

Podsjetimo da su se Spursi s teškoga gostovanja vratili sa sva tri boda nakon što je za 2-1 u 77. minuti zabio Niko Kranjčar. Hrvatskom reprezentativcu bio je to peti prvenstveni gol, a jednako toliko pažnje kao i pobjedi mediji su poklonili incidentu između suigrača tijekom sredine drugoga poluvremena.

Tada je došlo do verbalnog sukoba, a potom i naguravanja između Ćorluke i Kamerunca koji se poslije utakmice nije priključio zajedničkom slavlju momčadi.

'Vjerojatno nije znao koji je rezultat. Mislio je da smo remizirali', kazao je Redknapp, čije riječi prenosi nogometni portal Tribalfootball.com.

Potom se menadžer četvrtoplasiranog kluba Premier lige okrenuo samom incidentu: 'Ćorluka se naljutio jer se ovaj nije vratio u obranu obaviti svoj posao. Benoit je čudan dečko, vrlo je nervozan i jedva da priča engleskim jezikom koji mu se nije popravio u dvije godine koliko je ovdje.'

'Teško je s njime. On će u srijedu doći na utakmicu i dobro je odraditi, a da pritom neće niti znati da igramo protiv Fulhama (ponovljena utakmica četvrtfinala FA Cupa, op.a.) prije no što mu to netko ne kaže. Takav je, zamišljen. Napušta teren i razmišlja kakvu će glazbu slušati kada natakne svoje slušalice na glavu', objasnio je Redknapp.