orlovi poletjeli do pobjede

Hrvatsko - srpska kombinacija demonstrirala moć: Rebić strijelac u visokoj pobjedi Eintrachta

Rebić je zabio novi gol u uvjerljivoj pobjedi Eintrachta.

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić bio je strijelac prvog gola za Eintracht iz Frankfurta u 3:0 (0:0) gostujućoj pobjedi protiv Hannovera 96 u 23. kolu njemačkog prvenstva.

Rebić je doveo svoj sastav u vodstvo u 54. minuti preciznim udarcem s lijeve strane domaćeg kaznenog prostora. Bio je to njegov osmi ovosezonski prvenstveni pogodak, a igrao je do 90. minute.

Pobjedu momčadi iz Frankfurta potvrdili su Jović (63) i Kostić (90). Jović je pritom upisao dvije, a Kostić jednu asistenciju.

Eintracht je šesti sa 37 bodova, dok je Hannover ostao pretposljednji, 17. sa 14 bodova.

Borussia srušila Bayer

Vodeći sastav prvenstva Borussia iz Dortmunda ponovno ima tri boda prednosti u odnosu na prvog pratitelja i branitelja naslova Bayern iz Muenchena zahvaljujući 3:2 (2:1) domaćoj pobjedi protiv Bayera iz Leverkusena.

Borussia je povela preko Zagadoua (30), na 1:1 poravnao je Volland (37), ali da domaći na odmor ipak od s prednosti pobrinuo se Sancho (38). U nastavku je Goetze (60) povisio na 3:1 da bi Tah (75) smanjio na konačnih 3:2.

Borussia sada ima 54 boda, dok je Bayern, koji je u subotu svladao Herthu s 1:0, na 51 bodu.