Uvjerljiv i RB Leipzig

Rebić asistirao, odlični Eintracht deklasirao Schalke

Ove nedjelje su u 11. kolu Bundeslige odigrane dvije utakmice.

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ante Rebić bio je asistent za prvi pogodak Eintracht Frankfurta koji je u posljednjem susretu 11. kola njemačkog prvenstva na svom terenu svladao Schalke 04 sa 3:0 (0:0).

Rebić je u 61. minuti dodao loptu srpskom napadaču Luki Joviću koji je doveo Eintracht u vodstvo. Jović je u 73. minuti povisio na 2:0 da bi konačnih 3:0 postavio Sebastien Haller u 80. minuti.

Rebić je odigrao svih 90 minuta za Eintracht koji je sada četvrti na ljestvici sa 20 bodova, koliko ima i peti Bayern, dok je Schalke 14. sa 10 bodova.

Tin Jedvaj odigrao je prvo poluvrijeme za Bayer Leverkusen u 0:3 (0:1) porazu na gostovanju kod RB Leipziga. Golove za domaće postigli su Poulsen (27, 85) i Klostermann (68).