Real velikim preokretom srušio Atletico i vrato se na vrh

Nogometaši Real Madrida u 29. su kolu Primere slavili u gradskom derbiju protiv Atletica rezultatom 3-2.

Mrtva utrka Reala i Barcelone nastavila se i u 29. kolu španjolske lige. Katalonci su slavili na gostovanju kod Mallorce, a Real je u gradskom derbiju protiv gradskog rivala Atletica stigao do tijesnog trijumfa rezultatom 3-2.

No, mogla je utakmica otići i na drugu stranu, jer gosti su pogotkom Reyesa vodili na poluvremenu. Ipak, na početku drugog dijela u samo 13 minuta Real je zabio tri pogotka i potpuno preokrenuo utakmicu. Strijelci su bili Alonso, Arbeloa i Higuain. Forlan iz penala tek je uspio smanjiti rezultat.

Na vrhu Primere Real i Barca i dalje imaju jednak broj bodova i međusobni obračun na Bernabeu čini se da će odlučiti prvaka...