NASTAVLJAJU LOV

VIDEO Real slomio Osasunu u završnici susreta, Modrić pokrenuo akciju za pobjednički pogodak

Real Madrid slavio je na uvijek teškom gostovanju u Pamploni, savladavši Osasunu 0:2.

Federico Valverde (Foto: Afp)

Dugo se čekao prvi pogodak na večeras odigranom susretu La Lige između Osasune i Real Madrida u Pamploni.

Zapravo, punih 78. minuta, sve dok kombinacija Vinicusa Juniora kao asistenta i Fedea Valverdea kao strijelca nije napokon slomila prednost domaćih, koji su do tog trenutka bili ofenzivno konkretnija momčad.

Modrić fantastično izbacio Viniciusa u prostor

Bila je to zapravo jedna jednostavna akcija, u čijoj su završnici sudjelovala četiri igrača. Marco Asensio donio je loptu do Luke Modrića, koji je fenomenalnim pasom izbacio Viniusa u prostor, nakon čega je Brazilac poslao povratku loptu u sredinu, gdje je Valverde uletio i sjajno se snašao te ju poslao u mrežu.

Akciju i pogodak možete vidjeti OVDJE.

Osasuna se nakon toga otvorila, no nisu uspjeli izjednačiti. Zapravo, primili su još jedan pogodak, kojeg je bitno navesti zbog igrača koji je kod njega asistirao.

Mladi Urugvaj mogao bi biti budućnost Reala

U pitanju je 18-godišnji Alvaro Rodriguez, koji je dobio priliku debitirati, ušavši u 88. minuti umjesto Rodryga. On je oduzeo loptu na polovicu gostiju, a onda prekrasno proigrao Asensia, koji je pogodio za potvrdu pobjede i nastavak lova na Barcelonu.