kakva sezona

Real prati Barcu u kiksevima: Propuštena šansa za prvo mjesto

Real je odigrao bez golova protiv Betisa na svom stadionu.

Vinicius Junior i Joel Robles (Foto: AFP) (Foto: Afp)

Nastavlja se čudna sezona u La Ligi. Barcelona i Real nastavili su sa neuvjerljivim igrama i u 12. kolu. Nakon što je Barca poražena s 3:1 kod Levantea, Real je odigrao 0:0 u Madridu protiv Betisa.

Zanimljivo, nije pobijedio ni Atletico koji je remizirao u Sevilli.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je čitav susret za Real koji tako nije u potpunosti uspio iskoristiti kiks vodeće Barcelone. Sada i Barcelona i Real imaju po 22 boda, jedan više od Atletica i Seville koji su međusobno igrali 1-1 u Sevilli.

Barcelona je protiv Levantea povela golom Messija (38-11m), no Levante je u razdoblju od 61. do 68. minute postigao čak tri pogotka kojima je preokrenuo rezultat u svoju korist. Strijelci su bili Campana (61), Borja Mayoral (63) i Radoja (68). Ivan Rakitić ostao je na klupi Barcelone.

Ranije u subotu je i u prvom susretu klubova iz Barcelone i Valencije slavio onaj iz Valencije. Valencia je kao gost preokretom svladala Espanyol sa 2-1 (0-1). Domaći su poveli preko Marca Roce (31-11m), izjednačio je Dani Parejo (69-11m), a pobjedu gostima osigurao je Maxi Gomez (80).

U Sevilli je domaćin poveo golom Vazqueza (28), a u nastavku je izjednačio Morata (60).