Opet okrenuli protivnika

Real nastavio s preokretima i u novoj sezoni, gubio je dok je Modrić sjedio na klupi

Real Madrid je slavio na gostovanju kod Almerije.

Vinicius Junior i Lucas Vasquez (Foto: Afp)

Aktualni španjolski prvak, Real nije si dopustio kiks na startu prvenstva poput Barcelone dan ranije. Madriđani su slavili s 2:1 kod Almerije i to novim preokretom kakvih smo se nagledali prošle sezone, jedne od najboljih za madridski klub u ovom stoljeću.

Nakon prvih 45 minuta Almeria je vodila 1:0. Pogodak je postigao Belgijac Largie Ramazani već u 6. minuti utakmice.

Luka Modrić nije startao, ali ga je Carlo Ancelotti već ubacio u igru nakon prvog dijela utakmice, očito nezadovoljan kako je mladi Camavinga držao stvari pod kontrolom u veznom redu s Kroosom i Tchouamenijem.

Sve do 61. minute je domaći vratar Fernando Martinez Rubio činio čuda i spašavao svoju mrežu, kad ga je konačno uspio svladati Lucas Vazquez koji je odbijenu loptu poslao u mrežu sa desetak metara.

U 75. minuti, nakon što je Luka Modrić izborio prekršaj na 20-ak metara od gola, Carlo Ancelotti je u igru ubacio Davida Alabu, a austrijski reprezentativac je iz slobodnog udarca i prvog kontakta s loptom pogodio gornji lijevi kut za pobjedu španjolskog i europskog prvaka.