Nije pregledao VAR

Milan ostao bez bodova u 97. minuti iz spornog jedanesterca: Talijani poludjeli, Rebić se skoro obračunao sa sucem

Pogotkom iz kaznenog udarca Atletico je svladao Milan sa 2:1 u 2. kolu Lige prvaka na San Siru.

Nakon sedam godina izbivanja, povratak Lige prvaka na San Siro obilježile su sudačke odluke u susretu Milana i madridskog Atletica.

Atletico je slavio s 2:1 pogotkom iz spornog kaznenog udarca u 97. minuti susreta, što je žestoko razljutilo talijanske medije, koji su bili ogorčeni odlukama turskog suca Cüneyta Çakıra.

Iako je Milan poveo pogotkom Rafaela Leãa u 20. minuti susreta, samo devet minuta kasnije ostali su s igračem manje jer je Franck Kessie zaradio drugi žuti karton. Naravno, domaći su igrači izgubili strpljenje, posebno Ante Rebić, koji je izgubio strpljenje i krenuo u obračun sa sucem Çakırom.

Isključenje Kessieja možete vidjeti OVDJE.

Odvukli su suigrači ljutitog Rebića, koji je ubrzo izašao iz igre, a umjesto njega u igru je ušao Tonali.

gol expired Messi ugasio nade Cityja pa napravio potez o kojem svi pričaju: "Kakvo nepoštovanje!" divider

Talijani su čuvali vodstvo sve do 84. minute, ali tada je Griezmann izjednačio, dok je San Siro zanijemio u 97. minuti kada je Luis Suarez zabio iz spornog jedanaesterca za slavlje Madriđana.

Poskakivala je lopta između Kalalua i Lemara, oba su igrača igrala rukom, a Çakır je s nekoliko sekundi zakašnjenja pokazao na bijelu točku za Atletico. Više od dvije minute trajala je VAR provjera kako bi se donijela konačna odluka, a zanimljivo je da Çakır nije pozvan da pogleda spornu situaciju na ekranu.

Jedanaesterac za Aletico Madrid možete vidjeti OVDJE.

Dodajmo da je Luis Suarez ovim pogotkom prekinuo crni niz u kojem čak šest godina nije zabio pogodak na gostujućim susretima u Ligi prvaka.

Nakon dva odigrana kola, Liverpool je vodeća momčad skupine B sa šest bodova, Atletico je drugi s četiri boda, Porto treći s bodom, dok je Milan na posljednjem mjestu bez bodova.